Design:

Projektowanie stron internetowych

Torty

Kategorie

Nóż tokarski wytaczak ISO 8 z lutowaną płytką

Nóż tokarski wytaczak ISO 8 z lutowaną płytką

Nóż tokarski wytaczak ISO 8 z wlutowaną płytką z węglika spiekanego

Producent PAFANA

Pafana logo

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
17,43zł brutto

18,35zł brutto

(cena obniżona o 5 %)

Stan: wysyłka w ciągu 48h

14 inne produkty z tej samej kategorii:

Dane techniczne

 

tabelka ISO8

 

Zastosowanie płytek oraz parametry skrawania w zakładce Pobierz lub poniżej

 

Grupa ISO Oznaczenie Zakres ISO ZASTOSOWANIE

 

 

 

 

 

P

 

S10

 

P10

Gatunek przeznaczony do obrobki dokładnej i średniodokładnej stali, staliwa oraz staliwa niskostopowego przy dużych prędkościach skrawania i małych posuwach

 

S20

 

P20

Gatunek przeznaczony do obrobki dokładnej i średniodokładnej stali i staliwa przy odpowiednio dużych prędkościach skrawania i umiarkowanych posuwach

 

S30

 

P30

Gatunek przeznaczony do obrobki średniodokładnej i zgrubnej stali i staliwa przy średnich i małych prędkościach oraz znacznych przekrojach warstwy skrawanej w trudnych warunkach obróbki.

 

M

 

U10S

 

M10

Przeznaczony do obróbki dokładnej i średniodokładnej stali, staliw i żeliw przy średnich i małych prędkościach skrawania i średnich przekrojach wióra. Gatunek uniwersalny, nadaje się do obróbki stali manganowych, nierdzewnych, żaroodpornych, żarowytrzymałych oraz metali kolorowych.Stosowany do toczenia i frezowania.

 

 

 

K

 

H10

 

K10

Przeznaczony do obróbki dokładnej i średniodokładnej wszystkich gatunków żeliw, stali stopowych austenitycznych stopów metali kolorowych oraz materiałów niemetalicznych dających krótki wiór.

 

H20

 

K20

Przeznaczony do obróbki średniodokładnej i zgrubnej żeliw przy umiarkowanych prędkościach skrawania i średnich oraz duzych posuwach w niekorzystnych i trudnych warunkach obróbki. nadaje się do obrobki stopów miedzi, stopów lekkich materiałów żaroodpornych, żarowytrzymałych oraz tworzyw sztucznych.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.